Powiatowy Konkurs Recytatorski

W Pałacu w Kozach dnia 24 marca odbył się XIX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Słońce, słońce i życie...”. W konkursie wzięło udział 72 recytatorów wyłonionych w eliminacjach szkolnych w szkołach podstawowych i gimnazjalnych z gmin powiatu bielskiego. W Komisji oceniającej zasiadali: instruktor teatralny - Halina Kubisz-Muła, Leszek Miłoszewski - Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Bielsku-Białej oraz aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej - Rafał Sawicki.

Naszą szkołę w konkursie w kategorii klas I-III reprezentowała Natasza Janik z klasy 1a oraz Franciszek Indeka uczeń klasy 3c, natomiast w starszej grupie wiekowej wystąpili Teofil Kufel z klasy 4a i Agata Kóska uczennica klasy 6a. Gratulujemy występu naszym młodym recytatorom i życzymy dalszych sukcesów.

awh