Pola Nadziei 2017

24 marca w "Czwórce" po raz czwarty odbył się apel „Pola Nadziei” przybliżający program promujący ideę pomocy osobom nieuleczalnie chorym.
Uczniowie klas IV-VI przy pomocy wyjątkowych robotów mogli przypomnieć sobie jak ważna jest pomoc osobom terminalnie chorym. Ponadto reporterka Ola w połączeniu z Naszą Szkolną Telewizją przypomniała, na czym polega idea akcji Pola Nadziei oraz jak do tej pory uczniowie Czwórki wraz z opiekunami włączali się w organizowane akcje na rzecz hospicjum oraz osób nieuleczalnie chorych. Dzieci miały okazję odpowiadać na pytania, które aktywnie zadawała nasza reporterka oraz wspólnie wykonać klasowy plakat promujący działalność hospicyjną.
Apel został zakończony ogłoszeniem konkursu plastycznego „Żółty żonkil symbolem życia”, którego celem jest utrwalenie w sercach dzieci poczucia niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

as