mgr Anna Głąbek

Witam serdecznie każdego ucznia i rodzica zainteresowanego:

* lepszą jakością naszego życia

* dobrem dziecka

* samodoskonaleniem

* udzielaniem czy uzyskaniem pomocy

Mottem mojej pracy zawodowej jest stwierdzenie – „Nigdy nie jesteśmy bezradni – zawsze jest coś co jeszcze możemy zrobić"
Szukam atrakcyjnych i skutecznych form pracy. W procesie pomocy psychologiczno- pedagogicznej stosuję:

* zajęcia socjoterapeutyczne

* indywidualną terapię psychokorekcyjną

* poradnictwo pedagogiczne

* poradnictwo pedagogiczne z wykorzystaniem „biblioteki młodego człowieka”- współczesna literatura młodzieżowa polecana uczniom jako punkt wyjściowy do rozmowy terapeutyczno-pedagogicznej

Mogą mieć Państwo pewność, że każdy uczeń uzyska w szkole potrzebną mu pomoc: począwszy od diagnozy problemów poprzez formułowanie programu naprawczego do jego realizacji i oceny skuteczności.

Pedagog szkolny występuje w pozycji Rzecznika Praw Ucznia – jest rzecznikiem poszanowania praw człowieka i stoi na straży ich realizacji na terenie szkoły.

Jako pedagog szkolny jestem otwarta na wszelkie inicjatywy, pomysły, działania związane z procesem szeroko pojętej pomocy oraz wszechstronnym rozwojem osobowości uczniów.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY