Koncert charytatywny "Hospicjum to też życie"

W ramach obchodów Światowego Dnia Hospicjów i Wolontariusza 2 grudnia w Miejskim Domu Kultury „Świt” odbył się VII Koncert Charytatywny „Hospicjum to też życie - Gramy dla hospicjum”, który uświetniły swym występem uczennice naszej szkoły.
Wśród występów dzieci oraz młodzieży z czechowickich szkół, a także zespołów z gminy Czechowice-Dziedzice, uczennice grupy wokalnej pod opieką pani Urszuli Szkucik-Jagiełki wykonały „Deszczową piosenkę” porywając swym śpiewem oraz ruchem publiczność do rytmicznych oklasków. Ponadto w scenicznym świetle swe akrobatyczne umiejętności zaprezentowały uczennice grupy gimnastycznej, które pod opieką pani Katarzyny Czylok wykonały przepiękne „Piramidy”, zdobywając tym samym uznanie licznej publiczności, która uhonorowała wykonanie gromkimi brawami.
Hospicjum to też życie - cieszymy się, iż złączeni jedną myślą, poprzez liczne talenty oraz pracę, przyczyniliśmy się do uczczenia tej ważnej idei.