XI finał Międzyszkolnego Konkursu Tęgie Głowy

W czwartek 28 marca odbył się Konkurs Matematyczny "Tęgie Głowy".
Od 11 już lat nasza szkoła organizuje matematyczne potyczki dla trzecioklasistów z miasta i gminy Czechowice-Dziedzice.
W tym roku gościliśmy uczniów ze szkół czechowickich: SP1, SP3, SP4, SP5, SP7 oraz z SP w Bronowie, z SP 1 w Ligocie i z SP z Zabrzega.
Tradycyjnie zaproszenie przyjęli również uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piasku.
Uczestnicy przez 60 minut dzielnie zmagali się z zadaniami konkursowymi. Po ich rozwiązaniu, trzecioklasiści pod okiem pani Marioli Paluszek bawili się robotami.
W tym czasie jury sprawdziło zadania i ogłosiło wyniki:
I miejsce – Maksymilian Gacek SP Bronów
II miejsce – Emilia Strońska SP 4 Czechowice-Dziedzice
III miejsce - Julia Rogol SP 5 Czechowice-Dziedzice
IV miejsce ex aequo - Lena Burdzińska SP 7 Czechowice-Dziedzice oraz Paweł Pęszor SP Piasek
V miejsce – Kornelia Bielska SP 1 Czechowice-Dziedzice
Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy wszystkim Tęgim Głowom oraz ich opiekunom.
Do zobaczenia za rok!

ms, cfg, jb