Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

VPN, czyli niezłe z nas VIPy

 

liga naukowa LOTOS

Co zrobić, gdy nauczanie zdalne zdaje się uniemożliwiać realizację naszego projektu? Szukać rozwiązania problemu!

Okazało się, że nasza strategia szukania rozwiązań przyniosła oczekwiany efekt. Do tej pory pracując w jednej sieci, czyli będąc w szkole, nie mieliśmy problemu z grą w trybie multiplayer. Zdalna nauka wymusiła na nas potrzebę połączenia się, gdy jesteśmy w różnych sieciach. Po konsultacji z panem Jackiem Suligą, prezesem Stowarzyszenia 2Piny, ekspertem od M: EE, postanowiliśmy skorzystać z aplikacji Hamachi, która umożliwiła nam nawiązanie połączenia VPN między naszymi komputerami. Radości ze wspólnej gry poza murami szkoły nie było końca! Oczywiście nie zapomnieliśmy o pamiątkowym wirtualnym selfie.

kzd

Brak wydarzeń

facebook