Informacje dla drugoklasistów

Sesja jesienna

22 listopada - Mistrz sprawności rachunkowej
Uczniowie indywidualnie w ciągu 25 minut poprawnie i sprawnie rozwiązują karty pracy z działaniami.
Zakres: dodawanie i odejmowanie w zakresie 20, działania z okienkami 2 + … = 18,  … - 6 = 14,  16 - … = 5, łańcuszki   12+2+1=, 20-5-1=

10 stycznia - Mistrz sprawności rachunkowej
Zakres: dodawanie i odejmowanie w zakresie 50, działania z okienkami, łańcuszki.

Sesja wiosenna

22 marca - Mistrz sprawności rachunkowej
Zakres: dodawanie i odejmowanie w zakresie 50, mnożenie i dzielenie w zakresie 20, działania z okienkami, kolejność wykonywania działań.

23 maja - Mistrz sprawności rachunkowej
Zakres: dodawanie i odejmowanie w zakresie 50, mnożenie i dzielenie  w zakresie 50, działania z okienkami, kolejność wykonywania działań.