Wyniki sesji jesienno-zimowej 2016

Kolejne spotkanie Ligi Matematycznej w sesji jesienno–zimowej za nami. Tym razem w zmaganiach rachunkowych wzięło udział 83 uczniów: 43 drugoklasistów, 24 trzecioklasistów oraz 16 czwartoklasistów.

Ponownie udowodniliśmy, że potrafimy szybko, a przede wszystkim poprawnie liczyć. Wyniki powyżej 90% uzyskało 39 uczniów, co stanowi 45% startujących.

Po raz pierwszy Mistrzem Sprawności Rachunkowej została dziewczyna. Bardzo się cieszymy, gdyż do tej pory tytuł ten zdobywali chłopcy. Oprócz Igi Szypuły tytuł styczniowego Mistrza Sprawności Rachunkowej uzyskali: Benio Jero, August Kiermasz, Maciek Szkorupa, Lucjan Sęk, Teofil Kufel, Victoria Okolus, Karol Szostak, Weronika Kaczmarek.

Dziękujemy za udział, gratulujemy wyników oraz zapraszamy na kolejne spotkanie w marcu!

(Informacje o wynikach można przeczytać na stronach poszczególnych klas oraz dowiedzieć się u wychowawców.)

ms