Podsumowanie spotkania styczniowego

W spotkaniu styczniowym wzięło udział 15 uczniów z klasy drugiej, 55 uczniów z klas trzecich oraz 24 uczniów z klas czwartych. Łącznie 94 uczniów.

Zadania są coraz trudniejsze, zwiększony jest zakres liczbowy. Uczniowie osiagnęli bardzo dobre i dobre wyniki.
Powyżej 90% napisało 45 uczniów w przedziale 75% - 89% napisało 25 uczniów.

Mistrzami spotkania zostali:
- Emilka Mrówka, Kuba Wacięga, Beniamin Jero z klasy trzeciej
- Mateusz Antonik, Maciej Szkorupa, August Kiermasz, Lucjan Sęk, Wiktoria Czech, Przemysław Bolek z klasy czwartej

I miejsce zajęli:
- Emilka Strońska, Kacper Szewczyk i Nikodem Wróbel z klasy drugiej
- Igor Stec, Konrad Sokół, Przemek Polak z klasy trzeciej
- Martyna Lurka, Jakub Hamerlak z klasy czwartej

II  miejsce zajęli:
- Wiktoria Tomik z klasy drugiej
- Magda Rzepka, Ania Zuber, Martyna Wawrzynek, Wojtek Kuś, Miłosz Piłocik, Adrian Fusek z klasy trzeciej
- Bartosz Kóska, Piotr Paradowski z klasy czwartej

III miejsce zajęli:
- Oliwia Szczotka z klasy drugiej
- Oliwia Kałużny, Kuba Kinio, Czarek Rodak z klasy trzeciej
- Balon Natalia, Ewelina Stolarzewicz, Mateusz Szweda z klasy czwartej

IV miejsce zajęli:
- Natasza Janik z klasy drugiej
- Dawid Wojaczek, Klaudiusz Piadek, Kamil Rymarczyk, Ola Skapczyk z trzeciej klasy
- Iga Szypuła, Martyna Biegun, Franek Indeka z klasy czwartej

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Ligi i zachęcamy do udziału w sesji wiosennej.

Podsumowanie sesji jesienno – zimowej z łączną punktacją za dwa spotkania zamieszczone są na stronach poszczególnych klas.

ms