Tęgie Głowy - wyniki konkursu

7 kwietnia po raz ósmy w progach naszej szkoły gościliśmy uczniów klas trzecich biorących udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym organizowanym przez naszą placówkę.
Tym razem w szranki stanęło 26 Tęgich Głów z 9 szkół podstawowych. Przez 60 minut trzecioklasiści zmagali się z zadaniami, wykazując się wysokim poziomem wiadomości i umiejętności matematycznych. Uczniowie doskonale radzili  sobie z obliczeniami zegarowymi i kalendarzowymi. Potrafili liczyć pieniądze zarówno w złotówkach jak i w euro. Świetnie rozpracowali informacje umieszczone na rozkładzie rejsów promów. Wykazali, iż geometria nie jest im obca. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów.
Wyniki:
I miejsce - Milena Gwizdoń ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ligocie
II miejsce - Szymon Mańdok ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
III miejsce - Teofil Kufel  ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu.