Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zima 2016

Zima to jedna z czterech pór roku, która charakteryzuje się niską temperaturą i trwa od 22 grudnia do 20 marca. Mroźna pogoda to doskonała okazja, by zwrócić uwagę dzieci, że tak jak ludzie ubierają się ciepło, tak i sierść zwierząt, staje się grubsza, by chronić je przed zimnem. Dlatego podczas zajęć rozmawiamy z dziećmi o sposobach przetrwania zimy wśród zwierząt i odpowiednim ubiorze naszych podopiecznych podczas zimowych zabaw na świeżym powietrzu. Pamiętamy również o omówieniu zasad bezpieczeństwa w czasie zimowych zabaw podczas ferii.  
Wychowawcy świetlicy, Hanna Martyniszyn, Anna Sobik, Bożena Głąbek, Anna Sikora i Małgorzata Wojsław, rozmawiały z dziećmi o pracy górnika, historii Świętego Mikołaja, przybliżały tradycję obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia i Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie wykonywali prace plastyczne dotyczące zabaw zimowych, wykonywali maski karnawałowe, projektowali stroje karnawałowe, brali udział w dekoracji sali na wesołą walentynkę. Na zakończenie karnawału wzięli udział w szkolnym balu i zabawach przy muzyce na świetlicy. 

hm

Pozostałe zdjęcia dostępne są pod adresem:

https://goo.gl/photos/Bwff4W84EHtApuXj6 

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

facebook

Main Menu