Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Ciepło i kolorowo

W maju obchodzimy Dni Książki, dlatego rozmawiamy z dziećmi o roli książki jako źródła wzruszeń i wiedzy o świecie. Wychowawcy zachęcali do czytania książek i czasopism dla dzieci. Wykonaliśmy gazetkę tematyczną, okładkę ulubionej lektury, zakładki do książek oraz postacie z ulubionych bajek.
Kolorowa i słoneczna majówka to temat do zajęć o wpływie koloru na nasze samopoczucie. Spacery do parku, zabawy ruchowe na świeżym powietrzu były inspiracjami do wykonania ciekawych prac plastycznych z wykorzystaniem różnych technik plastycznych.
Oczywiście pamiętaliśmy o Mamach, które obchodziły w maju swoje święto. Uczniowie wykonali upominki, laurki oraz kwiaty z papieru.
Świetlica to miejsce zabaw, dlatego nauczycielki organizowały zabawy ruchowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego, zajęcia konstrukcyjne z klockami, gry stolikowe czy zagadki tematyczne. Uczniowie mieli możliwość udziału w zawodach sportowych, konkursach, grach dydaktycznych i zabawach przy muzyce.

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

facebook

Main Menu