Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Minecraft: Education Edition

 

liga naukowa LOTOS

Okazuje się, że nawet najbardziej zaawansowanych graczy Minecrafta można czymś zaskoczyć. Pod wieloma względami edukacyjna wersja gry przypomina tą rozrywkową, jednak specjalne funkcje Minecraft: Education Editon, które wspierają m. in. współpracę, ocenianie, kodowanie, czy naukę przedmiotów ścisłych, zachwyciły dziś uczniów z zespółu projektowego z klasy 4b. Na razie działamy na licencji próbnej gry w wersji edukacyjnej. Jednak już niedługo dzięki firmie Lotos, sponosorowi programu "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem", będziemy mogli zakupić licencje roczne gry dla całego zespołu projektowego. Już nie możemy się doczekać!

kzd

28 Wrz

facebook