Podsumowanie IV edycji Ligi „ Czwórki” klas młodszych

Pora na podsumowanie IV edycji Matematycznej Ligi „Czwórki”. W bieżącym roku szkolnym odbyły się następujące przedsięwzięcia:
•    Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (wrzesień)
•    tydzień matematyczny (wrzesień)
•    sesja jesienno – zimowa (listopad, styczeń)
•    listopad – Turniej drużynowy dla pierwszoklasistów
•    sesja wiosenna (marzec)

Uczniowie klas I - III licznie brali udział w całorocznych matematycznych zmaganiach.
W sesji jesienno-zimowej udział wzięło 74 uczniów. W sesji wiosennej 76 uczniów.

18 czerwca 2019 r. dokonano podsumowania całorocznej pracy. Zostały rozdane statuetki, medale, wyróżnienia i dyplomy.

Szkolnym Mistrzem "Matematycznej Ligi Czwórki" w klasach I - III zostali – Kacper z 1b oraz Nikodem z 1a.
Złoty medal otrzymali – Wojtek, Maja C, Gracjan , Antosia , Adam z klasy 1b, Emilka K. z klasy 1a, Olaf z klasy 2a oraz Emilia S. z klasy 3a.
Srebrny medal otrzymali – Filip z 1b, Oliwier , Filip P., Julia H. z kl.1a, Michał z kl. 2a oraz Kamila z kl. 3a.
Brązowy medal otrzymali Mikołaj z kl.1b, Rafał z kl.1a, Martyna z kl.2a oraz Kacper z kl. 3a.
IV miejsce zdobyli: Bartek, Amelka z kl.1a, Marysia z kl. 2a oraz Staś i Martyna z kl. 3a

W przeprowadzeniu Ligi " Czwórki" pomogły panie: Celina Gancarczyk i Renata Kopeć.
Dziękuję wszystkim za udział i wspólna zabawę
Maria Sikora