Tuwimowo

W czwartek 6 kwietnia 2017 r. odbyła się premiera przedstawienia przygotowanego przez szkolne Koło Teatralne „Pod Czwórką”. Młode aktorki wcieliły się w znanych bohaterów wierszy Juliana Tuwima i zaprosiły zgromadzoną na małej sali gimnastycznej publiczność do bajkowej krainy poety. Na scenie nie zabrakło: Pana Hilarego, który szukał okularów, szczeniaczka Mruczka, kotka, co mleczka więcej chciał, Słonicy Bani i Słonia Trąbalskiego, Słowika, Wróbla, Jaskółki i Koguta, siedmiu podróżnych, babci oraz dziadka i wnuczka, którzy pocąc się, sapiąc, i stękając srogo, rzepki wyciągnąć nie mogli.

W przedstawieniu udział wzięły: Ania Ciupa, Oliwia Ożga, Kasia Ciupa, Sabina Bronikowska, Wiktoria Świgoń, Liwia Fajferek, Weronika Kaczmarek, Kinga Bronikowska, Wiktoria Kaczmarek, Maja Piotrowska, Jagoda Gorel, Martynka Pasko, Victoria Okolus i Gosia Markiel.

awh