Maraton pisania kartek świątecznych

W dniu 22 grudnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas IV-VI wzięli udział w akcji pisania kartek świątecznych dla chorych dzieci. Uczniowie „Czwórki” podczas lekcji języka polskiego napisali i zaadresowali kartki świąteczne dla podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”.
Każde dziecko w domu zapoznało się z profilami dzieci – poznało zainteresowania, marzenia  oraz problemy nieuleczalnie chorych rówieśników, a następnie zdecydowało, do kogo wyśle swoje życzenia świąteczne. Uczniowie chętnie pisali i ozdabiali własnoręcznie wykonane bądź zakupione wcześniej kartki, niektórzy postanowili wysłać życzenia do kilku podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”. Wszystkie kartki świąteczne zostały wysłane tego samego dnia pod wskazane adresy.
Przedświąteczny maraton pisania kartek sprawił uczniom wiele radości i na pewno jeszcze nie raz podobna akcja zostanie zorganizowana w SP4.
Informacja o akcji zorganizowanej w naszej szkole znalazła się również na stronie Marzycielskiej Poczty, do której odnośnik znajduje się poniżej.

awh