Jasełka szkolne 2016

20 grudnia w naszej Szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Młodzi artyści z klas IV-VI wprowadzili licznie zgromadzoną publiczność w klimat świąt Bożego Narodzenia przedstawieniem zatytułowanym "Zanim przyjdzie Bóg". Po występach starszych uczniów milusińscy z klas I-III wyrecytowali wiersze oraz zaśpiewali i zatańczyli do świątecznych piosenek. Występy dzieci przeplatane były pięknymi kolędami i pastorałkami nawiązującymi do scen związanych z narodzeniem Pana Jezusa, które wykonał szkolny zespół wokalny pod opieką pani Urszuli Szkucik-Jagiełki oraz uczniowie klas czwartych i piątych.

Po części artystycznej Dyrektor Szkoły Bożena Głąbek podziękowała młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie programu świątecznego. Złożyła również wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 Roku.

Szkolne jasełka przygotowali: Lidia Kumorek, Małgorzata Wojsław, Hanna Martyniszyn, Anna Sikora, Alicja Wojtas-Herok, Joanna Furczyk, Jarosław Gancarczyk oraz wychowawcy klas I-III.

lk

Pozostałe zdjęcia dostępne są pod adresem: https://goo.gl/photos/tns9PwDRFddY5wy89