Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Śniadanie daje moc 2016

8 listopada uczniowie klasy 3c i wychowankowie świetlicy szkolnej wzięli udział w Ogólnopolskiej Kampanii „Śniadanie daje moc”.
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, wciąż jednak zdarza się, że dzieci przychodzą do szkoły głodne lub bez kanapek, dlatego powstał program edukacyjny, który zachęca nauczycieli i rodziców do uczestnictwa i obchodzenia Dnia Śniadania.
Uczniowie pod opieką pań Anny Sobik, Marty Kopias, Anny Sikory i Hanny Martyniszyn, uczestniczyli w zajęciach poświęconych bohaterom tegorocznej kampanii Toli, Maksowi i Wszystkojadowi, który odzwyczaił się od zdrowego jedzenia i poznał wspólnie
z dziećmi 12 zasad zdrowego odżywiania. Uczniowie mieli możliwość wspólnie przygotować najważniejszy posiłek dnia i frajdę spróbowania produktów, które przygotowali im rodzice.

hm

Brak wydarzeń

facebook