Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sukces literacki szóstoklasistki

Sabina Bronikowska, uczennica klasy szóstej została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Chcecie bajki... Oto bajka”. Sabina zajęła trzecie miejsce w konkursie organizowanym w ramach Jesiennych Dni Książki przez Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną wraz z filiami. Uczennica klasy szóstej we wrześniu napisała bajkę zatytułowaną „Tajemnica Anabelle”, opowiadającą historię dziewczynki, która wraz z mamą prowadziła niewielką piekarnię na obrzeżach miasta. Pewnego dnia główna bohaterka trafia do niezwykłej krainy i od tego momentu przeżywa wiele ciekawych przygód.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w sobotę 29 października w budynku Sokolni w Buczkowicach. W konkursie literackim „Chcecie bajki... Oto bajka” z naszej szkoły brały również udział uczennice: Weronika Kaczmarek, Wiktoria Kaczmarek, Victoria Okolus, Oliwia Ożga i Zofia Wobik.

awh

Brak wydarzeń

facebook