Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP4

VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już za nami. W tym roku po raz pierwszy obchodziliśmy go w naszej szkole. Do obchodów włączyli się wszyscy. Swoją znajomość tabliczki mnożenia sprawdzali uczniowie od klasy II do klasy VI. Cieszymy się, że do zabawy włączyli się także dorośli.
Babcie i dziadkowie naszych uczniów pokazali, że tabliczki mnożenia się nie zapomina. Bez oporów ciągnęli losy i bezbłędnie rozwiązywali przykłady. „Jak raz się dobrze nauczysz, to tego nie zapomnisz” mówili. Zachęcani rodzice również przystąpili do zabawy dzielnie licząc przykłady.
Nauczyciele, panie kucharki, higienistka, pan konserwator, panie z obsługi zdali tabliczkę mnożenia śpiewająco.
Dorosłym sekundowali egzaminatorzy - Jagoda Gorel, Weronika Kaczmarek, Kinga Bronikowska, Victoria Okolus, Grzegorz Janusz oraz Teofil Kufel.
Uczniowie klas IV czuwali nad losowaniem i poprawnym wypełnianiem kart oraz sprawdzali poprawności wyników, zwycięzcom wręczali oznaki Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Otrzymane oznaki są motywacją dla dzieci do dalszego pogłębiania wiedzy matematycznej i osiągania lepszych wyników w szkole, a dla dorosłych miłą pamiątką.
Gratulujemy wszystkim, którym udało się zdobyć tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia i dziękujemy za udział w akcji.

Dziękujemy za wspólny dzień z matematyką – za wspólną zabawę.
Zapraszamy za rok w ostatni piątek września.

ms

Jeśli chcecie poznać szkolnych ekspertów to zapraszamy na stronę Ligi - http://www.sp4.czechowicedziedzice.pl/index.php/liga-matematyczna

Pozostałe zdjęcia dostępne są na stronie:
https://goo.gl/photos/pyszdSRA7ABA9KLb9

A tak Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia podsumowali szkolni reporterzy:

 

Brak wydarzeń

facebook