Jasełka 2015

18 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Młodzi artyści z klas IV-VI wprowadzili licznie zgromadzoną publiczność w klimat świąt Bożego Narodzenia przedstawieniem zatytułowanym „Szopka na polanie”. Po występach starszych uczniów milusińscy z klas I-III wyrecytowali wiersze oraz zaśpiewali i zatańczyli świąteczne piosenki. Występy dzieci przeplatane były pięknymi kolędami i pastorałkami nawiązującymi do scen związanych z narodzeniem Pana Jezusa, które wykonał szkolny zespół wokalny pod opieką pani Urszuli Szkucik-Jagiełki. Na zakończenie akrobatyczne umiejętności zaprezentowały uczennice grupy gimnastycznej, przygotowane przez panią Katarzynę Czylok.

Po części artystycznej Dyrektor Szkoły Bożena Głąbek podziękowała młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie programu świątecznego oraz rodzicom za wykonanie przepięknych kostiumów do przedstawienia. Złożyła również wszystkim życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2016 roku.

Szkolne jasełka przygotowali: Lidia Kumorek, Alicja Wojtas-Herok, Joanna Furczyk, Jarosław Gancarczyk oraz wychowawcy.

Galeria zdjęć: https://goo.gl/photos/7REHnXrKYh38ZKgu7