Noc w szkole

Noc z 13 na 14 października klasa 5b spędziła w szkole pod opieką nauczycieli Jarosława Gancarczyka i Celiny Gancarczyk. Na początek odbyła się klasowa dyskoteka, po której rozpoczęły się podchody po terenie szkoły. Zostały one przygotowane przez dziewczyny, które w ten sposób postanowiły zrobić niespodziankę swoim kolegom z okazji tegorocznego Dnia Chłopaka. Wyzwania postawione przed męską częścią klasy do łatwych nie należały. Trzeba było cierpliwie znieść pomalowanie twarzy, przyszyć samodzielnie guzik, odpowiedzieć na dziwne i śmieszne pytania, policzyć wszystkie schody w szkole, ułożyć napis „5b” ze swoich ciał, wykazać się umiejętnością skakania na skakance, kręcenia „hula hopem”, a także pokonać tor przeszkód w ciemności, na końcu którego czekał pyszny sok ze świeżo wyciśniętych cytryn. Kolejnym punktem zabawy były rozgrywki sportowe, po których uczestnicy „poszli spać” rozkładając swe posłania na materacach gimnastycznych w różnych częściach hali.

28 Mar
Wiosenna przerwa świąteczna