Niecodzienny gość w "Czwórce"

Od wielu lat siostra Damiana odwiedza naszą szkołę - to nasz honorowy gość. Obecnie pracuje w Republice Demokratycznej Konga jako pielęgniarka w służbach  medycznych. W bardzo ciekawy sposób opowiadała nam o swojej pracy na misji w Kambam, o nowej szkole i uczących się w niej dzieciach, zwyczajach ludności oraz o wiecznie zielonych lasach tropikalnych.
Uczniowie naszej szkoły przygotowali prezentację multimedialną o działalności  misji katolickich w Afryce.
Podczas spotkania sala udekorowana była pracami plastycznymi wykonanymi przez uczniów klas 4-6, które przedstawiały florę i faunę Konga.
Spotkanie przygotowali nauczyciele: Lidia Kumorek, Katarzyna Zawiła–Dudzik, Joanna Furczyk oraz Jarosław Gancarczyk.

28 Mar
Wiosenna przerwa świąteczna