Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nowy rok szkolny 2015/2016

Żegnamy lasy, łąki i pole.
Jutro, pojutrze będziemy w szkole.
Żegnamy góry, żegnamy morze.
Wracamy zdrowi, w świetnym humorze.
Piękne jest lato, miłe, wesołe.
Lecz dziś z radością witamy szkołę.

Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej w progi naszej "Czwórki" znów zawitali uczniowie. 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2015/2016. Po uroczystej mszy świętej w kościele NPM Królowej Polski uczniowie, rodzice oraz nauczyciele przeszli na salę gimanstyczną, gdzie powitali ich uczniowie klas 5a i 5b wraz z wychowawcami, panią Ewą Głowacką i panem Jarosławem Gancarczykiem. Podczas uroczystego apelu do społeczności szkolnej zostało przyjętych siedemdziesięcioro uczniów klas pierwszych.

W nowym roku szkolnym nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora szkoły. Nowym dyrektorem "Czwórki" została pani Bożena Głąbek, entuzjastycznie powitana przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Brak wydarzeń

facebook