Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Gminny Konkurs Recytatorski

W poniedziałek 27 maja pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w XV Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego, który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w naszym mieście.

Ponad czterdziestu uczestników rywalizowało o tytuł Recytator Roku w trzech kategoriach wiekowych. Nasz piątoklasista – Roman Kufel, recytując wiersz „W klasie” okazał się najlepszy i zdobył ten zaszczytny tytuł w kategorii klas IV-VI. Natomiast uczennica klasy siódmej – Michalina Kuboszek  za recytację utworu „Do Pana Jezusa z warszawskiej katedry” otrzymała wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII.

Gratulujemy wszystkim recytatorom zmierzenia się z trudną poezją ks. Twardowskiego, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

awh

Pozostałe zdjęcia dostępne tutaj: https://photos.app.goo.gl/TRZvgv5gC1UxUg8LA