Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Święto Szkoły i Ślubowanie Klas 1

8 listopada obchodziliśmy święto patrona szkoły połączone z uroczystym przyjęciem pierwszoklasistów do grona uczniów naszej szkoły. Rozpoczęliśmy od wprowadzenia sztandaru i odśpiewaniu naszego szkolnego hymnu. Na początku zaprezentowali się uczniowie klas pierwszych, którzy pokazali nam - społeczności czwórki czego już nauczyli się w szkole. Następnie w obecności dyrekcji szkoły, rodziców i uczniów pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar i tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami czwórki. Po wysłuchaniu legendy o Białym Orle oraz krótkiej historii związanej ze świętem odzyskania niepodległości przyszedł czas na tradycyjne w naszej szkole śpiewanie pieśni patriotycznych.

mp

Pozostałe zdjęcia dostępne tutaj: https://photos.app.goo.gl/NEQx1cPQ5ZMSc19AA

6 Gru
Mikołajki
Data 06.12.2023

facebook