Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Spotkanie warsztatowe w MBP

Klasa VII a wraz z wychowawcą uczestniczyła w spotkaniu warsztatowym z Krzysztofem Piersą - autorem poradników "Komputerowy ćpun", "Trener Marzeń" oraz serii fantastycznej "Kosmiczne Bobry". Sam mówi o sobie: "Jestem astygmatykiem, dyslektykiem, dysortografikiem. Nie mam talentu pisarskiego, malarskiego ani aktorskiego. Mam kanał na YouTube, nagrywam rap, piszę książki, wygrywam zawody modelarskie rangi wojewódzkiej, a w wolnym czasie chodzę na siłownię i uczę się grać na pianinie. Nie ma czegoś takiego jak talent, lecz potrzeba i determinacja." Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tematem spotkania była realizacja marzeń. Bo przecież każdy z nas ma jakieś marzenia, każdy z nas do czegoś dąży. Tylko jak sprawić żeby marzenia stały się rzeczywistością? Krzysztof Piersa tłumaczył jak nazywać, określać i realizować swoje marzenia. Przedstawił nam proste mechanizmy zarządzania czasem oraz radzenia sobie z krytyką.

Spotkanie realizowane był przez Miejską Biblioteką Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach we współpracy z Biurem ds.Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom.


er

6 Gru
Mikołajki
Data 06.12.2023

facebook