Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Pomaganie jest fajne – podaruj świąteczną kartkę

W duchu świątecznej solidarności i chęci niesienia radości, uczniowie naszej szkoły włączyli się w inicjatywę "Pomaganie jest fajne – podaruj świąteczną kartkę". W ramach konkursu, zorganizowanego przez Fundację Nadzieja z Bielska-Białej młodzi artyści przygotowali wyjątkowe kartki świąteczne, które trafią do osób przebywających w szpitalach oraz domach pomocy i spokojnej starości.

Świąteczne kartki to nie tylko barwne ilustracje i migoczące światełka, ale przede wszystkim wyraz troski i serdeczności. Każda kartka jest niczym mały promyk radości, który ma za zadanie rozweselić serca tych, którzy w tym okresie mogą czuć się osamotnieni. 

Inicjatywa "Pomaganie jest fajne – podaruj świąteczną kartkę" nie tylko integruje społeczność szkolną, ale również przypomina nam o sile wspólnego działania na rzecz innych. Niech każda kartka, jak mała iskra, rozpali serca odbiorców, przynosząc uśmiech i nadzieję w magiczny czas świąt.

Dziękujemy! 

ag

kartki

 

6 Gru
Mikołajki
Data 06.12.2023

facebook