Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Spotkanie autorskie

27 października 2023 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Jagiełło, autorką licznych publikacji dla dzieci i młodzieży, laureatką nagród literackich, poetką, nauczycielką języka angielskiego, malarką, kompozytorką. Autorka opowiedziała dzieciom o swoim życiu, twórczości i pasjach. Jak zdradziła, pisaniem książek interesowała się już od najmłodszych lat, co budziło zdziwienie i obawy rodziny o przyszły status materialny ich córki. Spotkanie przebiegało w niezwykle przyjaznej atmosferze, był czas na opowieści z życia autorki, były rozmowy o emocjach, relacjach i ważnych uczuciach, a także czas na cenne rady. Jedną z nich uczniowie na pewno zapamiętają i długo będą nosić w sercu: szczęście i spełnienie przynosi tylko praca którą się kocha, która wynika z pasji. Barwne opowieści autorki o książkach i ich bohaterach, sprawiły że dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały, żywo reagowały na pytania. Na zakończenie spotkania autorka wypisywała czytelnikom indywidualne dedykacje do książek.

eg

6 Gru
Mikołajki
Data 06.12.2023

facebook