Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Dzień Kropki 2023

20 lat temu amerykański pisarz i ilustrator książek dla dzieci Peter H. Reynolds wydał książkę pod tytułem “The Dot” czyli “Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Historia wymyślona przez Petera H. Reynoldsa stała się inspiracją dla wielu nauczycieli i edukatorów, którzy poprzez różnorodne działania zachęcają uczniów do odkrywania swoich pasji, a także pobudzają ich kreatywność i pomysłowość.
W piątek 15 września na naszych lekcjach dominowała kropka, zarówno w strojach, jak i w aktywnościach 🔴🟡🟢🔵
Najmłodsi uczniowie czytali książkę o Vashti, oglądali animację, dowiedzieli się, jak ważna jest kropka i gdzie możemy ją spotkać. Nie zabrakło również kreatywnych prac plastycznych - każdy mógł wyczarować kropkowy obrazek, uruchamiając swoją wyobraźnię.
Pozostałe zdjęcia dostępne tu: https://photos.app.goo.gl/pqz8aTxPg5CKPQJP8
Brak wydarzeń

facebook