Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zebranie rodziców uczniów klas 1

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne związane z rozpoczęciem roku szkolnego 31.08.2023r o godz. 16.30. Podczas spotkania dowiedza się Państwo o zasadach pracy i funkcjonowaniu szkoły, a także otrzymają informacje dotyczące wyprawki szkolnej (głównie dotyczyć będzie ona potrzebnych rzeczy na zajęcia plastyczno-techniczne, które można zgromadzić i przynieść do szkoły w pierwszych dniach września). Podręczników Państwo nie kupują, gdyż dziecko otrzymuje je w szkole.

Na początek roku szkolnego wystarczy, jeśli dziecko będzie miało plecak (bardzo proszę o zakup lekkiego), a w nim piórnik z wyposażeniem, czyli kredki, 2 ołówki, gumkę i temperówkę (pióro na początek nie jest potrzebne). Będzie im potrzebny zeszyt w wąską linię 16 kartkowy, najlepiej z kolorowymi liniami oraz zeszyt w kratkę też 16 kartkowy, a także zeszyt gładki (czysty) bez linii i kratek, może być 32 kartkowy.

Oprócz tego proszę przygotować 2 worki - jeden na strój gimnastyczny, a drugi na obuwie zamienne.

Brak wydarzeń

facebook