Jasełka

6 stycznia 2023 r. w Kościele NMP Królowej Polski odbyły się Jasełka pt. "Boże Narodzenie opowiedziane przez dzieci” dla społeczności lokalnej i szkolnej SP4.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zadbali o wspaniały przebieg tej uroczystości, w szczególności:
Dyrekcji Szkoły, Ks. Proboszczowi, nauczycielom, pracownikom, rodzicom , uczniom klas 2 - 8 za wiele pracy i serca włożonego w przygotowanie przedstawienia:
– Rodzicom naszych uczniów, którzy przygotowali dzieci do ról,
– Dzieciom, za świetne przedstawienie Jasełek, trudy włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach i radość jaką sprawiły wszystkim oglądającym.

Z wyrazami szacunku,
Sonia Łęczek, Lidia Kumorek oraz Maria Słapa i Elżbieta Turoń wychowawczynie klasy 2b

28 Mar
Wiosenna przerwa świąteczna