V Czechowickie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych

Miejskie obchody Święta Niepodległości były w tym roku szczególnie ważne dla społeczności „Czwórki”. Reprezentacja szkoły wraz z pocztem sztandarowych wzięła udział w uroczystościach pod Pomnikiem Wolności. A po dwóch latach pandemii i izolacji mogliśmy ponownie zgromadzić się na Skwerze Stulecia wraz z mieszkańcami gminy i okolicznych miejscowości, by wspólnie odśpiewać pieśni patriotyczne. Tym razem motywem przewodnim V Czechowickiego Śpiewania Pieśni Patriotycznych z „Czwórką” byli patroni naszych ulic, znani Polacy, którzy walczyli o niepodległość naszego kraju. Część historyczną przybliżyła nam nauczycielka historii, Pani Sonia Łęczek, koncert poprowadziła Dyrekcja Szkoły, Panie Bożena Głąbek i Joanna Bogus, akompaniowała nam wspaniała Orkiestra Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie pod batutą naszej nauczycielki muzyki, Pani Urszuli Szkucik-Jagiełko, a prezentację przygotowała nauczycielka informatyki, Pani Ewa Głowacka. W tym roku na scenie obok szacownych gości z Urzędu Miasta, w tym Pana Burmistrza – Mariana Błachuta, wystąpili uczniowie oraz nauczyciele z „Czwórki”.

kzd

Pozostałe zdjęcia dostępne tu: https://photos.app.goo.gl/MH7K414gPuho5vY38