Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Projekt FARMA

Podczas kwietniowych lekcji geografii uczniowie klas siódmych wzięli udział w projekcie FARMA.
Zadanie polegało na  przygotowaniu projektu ekologicznej farmy oraz jego realizacji w postaci makiety. Każda grupa wybrała odpowiednie dla siebie miejsce w Polsce. Warunki musiały pozwolić, by farma była samowystarczalna rolniczo. Właściciele farm mieli sami się wyżywić i wyprodukować czystą energię. Nadmiar produkcji mogli sprzedać. Każda farma miała również zaprezentować zastosowania ekologiczne. Gospodarstwa zaopatrzone były w przydomowe oczyszczalnie ścieków, segregowały i przetwarzały odpady.
Pomysły uczniów  na ekologiczne farmy można obejrzeć w galerii: https://photos.app.goo.gl/fdDsmDEx46wb2mQi9

acz

 

 

28 Wrz

facebook