Zbiórka dla uchodźców z Ukrainy

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

niejednokrotnie okazaliście wielkie serce biorąc udział w różnych akcjach charytatywnych, organizowanych przez naszą szkołę. Tym razem Szkolne Koło Wolontariatu postanowiło włączyć się w pomoc dla mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy. Szczególnie chcemy wesprzeć tych, którzy sami nie są w stanie zadbać o siebie i zdani są w pełni na pomoc innych, czyli najmłodszych mieszkańców Ukrainy.

Rzeczy, które będziemy zbierać:

- mleko modyfikowane dla różnego wieku;

- musy dziecięce, soczki dla niemowląt;

- gotowe dania dla dzieci w słoiczkach;

- pampersy, chusteczki nawilżające;

- kocyki dziecięce, ręczniki;

- środki higieniczne dla dzieci.

Bardzo prosimy, aby produkty spożywcze oraz środki do higieny były zapakowane oryginalnie.

Zbiórka prowadzona będzie w godzinach pracy szkoły tj. od 7 do 16 od poniedziałku 28.02. do środy 02.03.

Bardzo prosimy osoby, które zechcą zaangażować się w zbiórkę o dostarczanie podarowanych rzeczy do pani Lidii Kumorek opiekuna SKW lub do pani Anny Głąbek pedagoga szkolnego.

Zebrane rzeczy zostaną przekazane do OSP w Czechowicach-Dziedzicach, ulica Barlickiego.