Dzień Życzliwości 2021

Tegoroczne obchody Dnia Życzliwości wyjątkowo w tym roku w Czwórce odbyły się we wtorek 23 listopada. W tym dniu wielu uczniów i nauczycieli ubrało się na żółto, aby zaakcentować ten pełen pozytywnych gestów i serdeczności dzień. Przy wejściu do szkoły pojawiło się "drzewo życzliwości", na którym zawisły nietypowe liście złożone z dłoni pełnych życzliwych słów, pozdrowień, pomysłów na życzliwe gesty. Ma ono przypominać, że życzliwość nie jest wcale trudna i powinniśmy dbać o siebie każdego dnia nie tylko od święta.
Przez cały dzień można było również skorzystać z "poczty życzliwości". Do skrzyneczki przy wejściu głównym można było wrzucać kartki z pozdrowieniami, uśmiechami, podziękowaniami czy miłymi słowami dla uczniów i pracowników szkoły.

Organizatorkami szkolnego Dnia Życzliwości były panie Anna Głąbek i Wioletta Caputa-Łysoń.

kzd

Pozostałe zdjęcia można obejrzeć tutaj: