Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Konkurs "Lepiej zapobiegać niż leczyć"

28 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się gminny finał konkursu "LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ"
Zarząd Powiatu w Bielsku-Białej zaprosił dzieci i młodzież klas V-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu bielskiego do udziału w interdyscyplinarnym konkursie promującym zdrowy styl życia. Do konkursu zgłosiło się 14 drużyn.
Celem konkursu jest poprawa świadomości dotyczącej profilaktyki zdrowotnej i promowania zdrowego stylu życia oraz popularyzacja wiedzy i umiejętności praktycznych, w zakresie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat dobrej jakości życia i właściwych postaw wobec zdrowia.
Do etapu powiatowego przeszła zwycięska drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 6 - Gratulujemy!

mp

Brak wydarzeń

facebook