Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Wigilia dla osób samotnych i seniorów

Po raz kolejny w murach naszej szkoły powitaliśmy Seniorów – mieszkańców Osiedla „Lesisko”, którzy zgromadzili się, aby uczestniczyć w spotkaniu opłatkowym przygotowanym dla nich przez Zarząd Osiedla.

Po krótkim powitaniu zebranych gości przez Panią Magdalenę Kubik przedstawicielki Szkolnego Koła Teatralnego wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój, następnie chór szkolny oraz zespół fletowy wykonali znane kolędy i pastorałki. Na saksofonie zagrał Wojtek Atraszkiewicz, uczeń klasy trzeciej, a na klarnecie – Zuzia Szylder, uczennica klasy szóstej. W występach solowych zaprezentowały się Martynka Wawrzynek i Natasza Janik.

Po części oficjalnej i życzeniach złożonych przez Burmistrza naszego miasta Pana Mariana Błachuta zaproszeni Seniorzy przystąpili do wspólnej wieczerzy.

Organizowane każdego roku spotkanie opłatkowe to możliwość wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia, co dla osób starszych i samotnych jest bardzo ważne.

awh

Brak wydarzeń

facebook