Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Drugoklasiści z wizytą na komisariacie policji

W ramach zajęć lekcyjnych związanych z bezpieczeństwem w domu, w szkole i na ulicy, uczniowie klas drugich odwiedzili nasz czechowicki komisariat policji. Sierżant sztabowy Maciej Marek w ciekawy i atrakcyjny sposób zapoznał dzieci z budynkiem, pracą policjanta, ale przede wszystkim udzielił dzieciom cennych wskazówek dotyczących zachowania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Uczniowie mieli okazję zobaczyć pomieszczenie do przesłuchiwania podejrzanych, dowiedzieli się, co to jest „lustro weneckie”, do czego służy i jak działa. W sali, w której odbywają się odprawy policjantów z komendantem, przeprowadzona została pogadanka z zakresu bezpieczeństwa, podczas której uczniowie mogli zobaczyć sprzęt i niezbędne akcesoria każdego policjanta.

kzd

Pozostałe zdjęcia dostępne są pod adresem: https://photos.app.goo.gl/X55nfooRbn7JXbbF7

Brak wydarzeń

facebook